PRZEDSTAWIENIE „NA JAGODY”

W przededniu zakończenia roku szkolnego klasy drugie wystawiły przedstawienie pt. „Na jagody”, kończąc tym samym dwuletnie działania realizowane w ramach innowacji pedagogicznej „Ludowy teatr dziecięcy. Dziedzictwo kulturowe regionu”.

Spektakl został zaprezentowany dwukrotnie – najpierw dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Błażowej oraz Oddziału Przedszkolnego „Bajkowa Kraina”, a następnie dla uczniów klas I–III.

Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym aktorom za ich zaangażowanie, talent i wspaniały występ.

Previous Article
Next Article